Fotografia dla mnie jest sztuką uchwycenia chwili i nastroju. To uwodzenie światłem i cieniem. Pokazuje pewną historię, pobudza wyobraźnię. Magiczne zdjęcia to jednak przede wszystkim wynik ciężkiej pracy na planie i dobrego klimatu jaki staram się zapewnić w trakcie sesji fotograficznej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O MNIESesja w ciąży

 

 

Jak pięknie jest być w ciąży! W sierpniu 1991 roku znana amerykańska fotografka portretu- Annie Leibovitz wykonała zdjęcie ciężarnej Demi Moor. Zdjęcie aktu aktorki trafiło na okładkę czasopisma Vanity Fair, budząc światową sensację. Określono to jako: " More Demi Moor" oraz " Demi's Big Moment". Od tej pory ciąża stała się modna i wiele znanych kobiet poszło w ślady Demi uwieczniając ten szczególny moment na fotografiach. Czasy, gdy panie maskowały szybko zmieniające się ciała, dawno już minęły. Zdjęcia z sesji modowej czy aktu w ciąży, dają mnóstwo radości i pozwalają na zawsze zatrzymać w albumie ten wyjątkowy czas.

A może będzie to świetny początek Twojej przygody z fotografią i po rozwiązaniu wrócisz po inne zdjęcia bardziej świadoma możliwych efektów?